ترکیب 10ppm کربن مونوکسید در بالانس نیتروژن به این معنی است که در هر یک میلیون مولکول گاز، 10 مولکول کربن مونوکسید وجود دارد. این مقدار بسیار کم است و می تواند با روش های مختلفی اندازه گیری شود.

یکی از روش های اندازه گیری ترکیب 10ppm کربن مونوکسید در بالانس نیتروژن استفاده از کروماتوگرافی گازی است. در کروماتوگرافی گازی، نمونه گازی به یک ستون کروماتوگرافی تزریق می شود. ستون حاوی یک فاز ساکن است که بر اساس ترکیب آن، ترکیبات نمونه را با سرعت های مختلف از ستون جدا می کند.

نام گازگاز ترکیبی کربن مونوکسید در نیتروژن
فازگاز
ترکیباتکربن مونوکسید در بالانس نیتروژن
جزئیات پروژه
_

توضیحات تکمیلی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *